İPTAL & İADE POLİTİKASI

İPTAL & İADE POLİTİKASI

Rezervasyonun başlangıç saatinden 2 saat sonrasına kadar araç ofiste misafirler için bekletilir. 2 saatten sonra rezervasyonlar No-Show olarak değerlendirilir ve Nissa Car Rental, bu rezervasyonları iptal etme hakkını elinde saklı tutar. 

 

Rezervasyon başlangıç saatinden 24 saat öncesinde yapılan iptal talepleri, ücretsizdir. Bu durumda yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.  Ancak, kiralama başlangıç saatinden 24 saatten az bir zaman içerisinde yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi yapılmaz

 

Aşağıdaki iptal durumlarında tarafınıza iade ödemesi gerçekleştirilmeyecektir;

 

  • Aracı alış tarih/saatinizden önce herhangi bir değişiklik veya iptalle ilgili bizi bilgilendirmediğinizde,

 

  • Önceden bilgi vermeden rezervasyon saatinizde gelmediğinizde,

 

  • Aracı almak için gerekli dokümanları sağlayamadığınızda/ibraz edemediğinizde,

 

  • Ana sürücü adına kredi kartı olmaması ya da kredi kartında gereken blokaj tutarı bulunmadığında,

 

  • Kiracının aracı almaya geldiğinde alkol ve uyuşturu madde etkisi altında olduğu görevli personelce tespit edildiği durumlarda, araç tedariği ve ücret iadesi  gerçekleşmez.

 

 

Rezervasyon tarihlerinde yapılacak  güncellemelerde, değişiklik yapmayı istediğiniz güncel tarih ve araç müsaitliği durumuna göre fiyatta değişim söz konusu olabilir. Nissa Car Rental İptal & İade Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

İptal talepleriniz için 444 4 093 numaralı kurumsal hattımızı arayabilir, +90 549 647 72 50 numaralı kurumsal WhatsApp/Telegram hattımızdan iletişim kurabilir ya da reservation@nissacarrental.com adresine mail gönderebilirsiniz.

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP