ADANA ARAÇ KİRALAMA

ADANA ARAÇ KİRALAMA

29.10.2022 17:40:55
ADANA ARAÇ KİRALAMA

Adana da Araç Kiralamanın Tam Zamanı

 

Adana Arkeoloji Müzesi ve Misis Mozaik Müzesi geçmişin görkemli sanatını gözler önüne seriyor.
Varda Köprüsü Alman Köprüsü olarak da bilinen bu yapı, 1900’lü yıllarda Alman tarafından inşa edildiği için bu isme layık görülmüş. Adana’da doğal bir ortamda piknik yapmak ve manzara keyfine dalmak için ideal bir yer.


Taş köprü: Adana’nın en meşhur yerlerinden. Roma İmparatorları’ndan Hadrianus tarafından yaptırıldığı tahmin ediliyor. Kullanılan en eski köprüsü unvanını sahip. Seyhan Nehri üzerinde, Adana Seyhan ve Yüreğir bölgelerini birbirine bağlayan köprü.


Büyük Saat: Türkiye’nin en büyük saat kulesi. Seyhan ilçesinde yer alıyor. Adana’nın en önemli simgelerinden biri haline gelmiştir. Ziya Paşa döneminde inşa edilmiş.


Sabancı Camii: Altı minareli devasa camii. Hem Türkiye'nin, hem de Ortadoğu'nun en büyük camisi burası.  Sabancı Camii’nin çevresi de güzel bir park haline getirildi, Seyhan Nehri kıyısında yürüyüş yapmak için tercih edebilirsiniz.
Taşköprü, Adana Bedesteni, Büyük Saat, Yağ Camii, Adana Ulu Camii, Tarihi Kazancılar Çarşısı, Bebekli Kilise, Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Etnografya Müzesi ve Adana Atatürk Evi Müzesi gibi daha bir çok yerleri olan adana ilimizin her noktasında araç kiralama hizmet sunmaktayız.


Harika bir Adana macerası için araba kiralaya bilirsiniz. hayalinizde ki arabayı kiraleyarak çok daha keyifli bir adana gezisine başlaya bilirsiniz.

Şehrin bu güzel ve tarihi yerlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Nissa Car Rental üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP