GÖREME ARAÇ KİRALAMA

GÖREME ARAÇ KİRALAMA

29.10.2022 17:37:04
GÖREME ARAÇ KİRALAMA

Göreme için Şimdiden Aracınızı Kiralayın!

 

Göreme, Nevşehir’in tarihi yerlerine sahip en önemli yerleşim yerlerinden biridir. Çarşısı canlı kalabalık ve keyifli.Çok geniş bir coğrafya olduğundan özel arabanız olması çok daha iyi olur. Nevşehir’de ilçeler birbirine yakın olsa da ulaşım oldukça zor. Nevşehir’de rahatça gezmek istiyorsanız bizim tavsiyemiz buraya ya özel araçla gelmeniz ya da araç kiralamanız olur. Araç kiralamak sizin için daha rahat olacaktır. Göreme şubemizden araç kiralama hizmetini değerlendirebilirsiniz. Uçak iniş saatinize göre yapacağınız araç kiralama rezervasyonu ile Göreme’ye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nevşehir’de Gezilecek Yerler

Üç Güzeller: Nevşehir’in simgesi olan Üç Güzeller iki büyük, bir de küçük peribacasından oluşmakta. Doğal koşullar ile oluşmuştur. Turistlerin araç kiralıyarak uğrak noktası haline gelmiş yerlerden bir tanesi

Kızılçukur Vadi: Farklı boyutlarda oluşan peribacaları ile dikkat çekmekte. Binlerce yıl önce keşişlerin yaşadığı Üzümlü Kilise en önemlisidir. Günbatımında eşsiz bir manzaraya sahiptir. 

Uçhisar Kalesi: Nevşehir’in en turistik bölgelerinden biri. Yüksekliği 100 metreyi bulan Uçhisar Kalesi’nde çok sayıda sarnıç, mahzen, oda, sığınak, depo, ev var. Birbirine merdivenler, tüneller ve koridorlarla bağlanmış.  Manzara izlemek açısından da oldukça iyi bir seçenek. 

Ortahisar:  Ortahisar da Nevşehir’in ilgi çeken kasabalarından. Kasaba, peribacalarının içine kurulmuş. Burada, Etnografya Müzesi, Tavşanlı Kilise, Ortahisar Kilise ve Hallaç Dere Manastırı gibi birçok yapı bulunmakta.  Ortahisar Kalesi hem yerleşim hem de stratejik amaçlı kullanılmış ve MÖ 1500’lü yıllarda Hititler tarafından oyulduğu tahmin ediliyor. 

 

 

Şehrin bu güzel ve tarihi yerlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Nissa Car Rental üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP