İZMİR ARAÇ KİRALAMA

İZMİR ARAÇ KİRALAMA

29.10.2022 17:39:15
İZMİR ARAÇ KİRALAMA

İzmir de Araç Kiralamanın Tam Zamanı!

 

Ege’nin incisi, antik yunan medeniyetinden günümüze, modern yaşam biçimi, her din ve milletten insanın bir arada yaşadığı hoşgörü şehri. Ege’nin tam kalbinde ki Türkiye’nin üçüncü büyükşehri. İzmir’in antik kentleri denince akla ilk olarak UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş Selçuk Efes Antik Kenti ve Bergama Pergamon geliyor.


İzmir’de Gezilecek Yerler


İzmir, ilçelerinin güzelliğiyle meşhur: Gümüldür, Alaçatı, Urla, Çeşme, Seferihisar, Karaburun, Foça, Mordoğan, Balıklıova gibi ilçelerde ister otellerde, isterseniz ormanlık arazi içinde kamp kurarak ya da deniz kenarında çadırda konaklayın.
Roma ve Osmanlı, Antik Yunan medeniyetinin izleri her sokakta size kendini gösterecektir.
Saat Kulesi’nde fotoğraf çektirebilirsiniz.
Tarihi asansöre çıkıp eşsiz manzarayı izleyebilirsiniz. Yahudi iş adamı Nesai Levi Bayraklı’nın 1907 yılında yaptırdığı asansör 155 basamak çıkarak ulaşılan Halil Rıfat Paşa Caddesi’ne çıkmayı kolaylaştırıyor. 
Tarihi Kemeraltı çarşısında bir kahve içip mola verebilirsiniz. İçinde çok sayıda dükkan olan tarihi çarşı her zaman çok kalabalık. Hem gezmek hem de alışveriş yapmak için Tarihi Kemeraltı Çarşısı’na gidebilirsiniz.
Kadifekale’de Büyük İskender’in mirasına tanıklık edebilirsiniz.
Konak Meydanı: İzmir’le özdeşleşmiş olan Konak Meydanı İzmir’in vazgeçilmez yerlerinden biridir.
İzmir, kültürel turizm açısındanda  da oldukça zengin bir şehir. Oyuncak müzesi, Ören Yeri, Mask müzesi, Sanat müzesi, Arkeoloji müzesi, Resim Heykel müzesi, Efes Harabeleri, Agora Tarih ve Demiryolları müzesi, Etnografya müzesi.
İzmir’in doğası da müzeleri kadar çeşitli ve etkileyici: Karagöl Tabiat, Doğal İnciraltı Kent Ormanı, Yaşam Parkı, Hasanağa Bahçesi, Yamanlar Dağı, Kuş Cenneti.
İzmir doğasının verimli toprakları da eklendiğinde ortaya enfes yemekler çıkıyor. Hindiba sarmaşık, patlıcan, ısırgan, deniz börülcesi, pırasa, gibi sebzelerin sıklıkla kullanıldığı zeytinyağlı yemekler bolca tüketilmekte.
İzmir köfte, lokma, keşkek, kumru, zerde, radika salatası, kol böreği, tulum, boyoz, Tire köftesi ve tabiî ki zeytin, İzmir’e has mutlaka yenilmesi gereken yemekler.

Ege Denizimizin incisini rahatlıkla gezebilmeniz için bizim sizlere tevsiyemiz araç kiraleyarak rahatça gezebilmenizdir. Araç kiralamanız sizlere zamandan kazandırıcaktır daha çok yerleri gezebilirisiniz.

Şehrin bu güzel ve tarihi yerlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Nissa Car Rental üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP