MARMARİS ARAÇ KİRALAMA

MARMARİS ARAÇ KİRALAMA

29.10.2022 17:38:58
MARMARİS ARAÇ KİRALAMA

Marmaris de Araç Kiralamanın Tam Zamanı!

 

Ege ve Akdeniz’in gönlünü aynı anda çalmış, mavinin ve yeşilin birleştiği, birbirinden güzel kıyılara, ormanlara, plajlara, köylere ve daha birçok doğa harikasına ev sahipliği yapan bir kent. Yemyeşil doğanın tam göbeğinde parlayan popüler liman kenti, Muğla’nın 13 ilçesinden birisi.
Dalaman Havalimanı’na indiğinizde bir buçuk saatlik bir yolculukla Marmaris’e ulaşmanız mümkün.
Marmaris görülecek yerleri say say bitmez İncekum’un doğal oluşumu,  Kleopatra Plajı’nın altın sarısı yumuşak kumları, Söğüt’ten izleyeceğiniz gün batımı her biri ayrı güzellikte.
Marmaris’te Gezilecek Yerlerden biraz bahsedelim
Yabancı turistlerin de en çok dikkatini çeken, en çok tercih edilenlerden Hisarönü Koyu, Turunç Plajı, İçmeler Plajı, Boncuk Koyu, Kızılkum Plajı ve Çiftlik Plajı
Şehir merkezine geldiğinizde gezebileceğiniz en önemli yer Marmaris Kalesi.
Marmaris Kalesi: Kanuni Sultan Süleyman, Rodos seferine çıkmadan önce yaptırmış kaleyi. Çevresinde eski sokaklar ve taş evler bulunuyor. Ayrıca kalenin alt kısmına Marmaris Arkeoloji Müzesi açılmış.
Kanuni Sultan Süleyman tarafından annesi adına yaptırılmış Hafsa Sultan Kervansarayı’nı gezebilirsiniz.
Kızkumu: Masallara konu olmuş muhteşem Kızkumu. Denizden 10 cm. yükseklikteki suyun içinden yürünen bir yer burası. Kızkumu yerli ve yabancı turistlerin çok ilgi gösterdiği bir yerdir.
Kumlubük Koyu: 2 km uzunluğundaki sahil şeridi. Turunç-Kumlubük arasında ayrıca Amos Antik Kenti bulunuyor. Tarihe meraklı olanların ziyaret etmesi gereken bir yer. Ekolojik turizm açısından Marmaris’in en önemli beldelerinden biri.
Çiftlik Koyu: Marmaris’in güneybatısında bulunuyor. En güzel kumsal plaj buradadır. Deniz ise bir harika. Belli saatlerde hareketli ama genelde sessiz sakin bir yer burası. 
Marmarisin bu harika güzelliklerinı rahat rahat geze bilmeniz için  bizim tavsiyemiz araç kiralamanız olmasıdır ve biz nissa car rental olarak araç kiralama hizmetimizden yararlana bilirsiniz.
hayalinizde ki arabayı kiralayarak Marmarisin bu muhteşem atmosferine sende katılabilirsin.Marmarisin her noktasında araç kiralayıp Marmaris macerasına sizde başlıya bilirsiniz.

Şehrin bu güzel ve tarihi yerlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Nissa Car Rental üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

 

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP