NEVŞEHİR ARAÇ KİRALAMA

NEVŞEHİR ARAÇ KİRALAMA

29.10.2022 17:36:39
NEVŞEHİR ARAÇ KİRALAMA

Nevşehirde Araç Kiralamanın Tam Zamanı!

 

Nevşehir ilimiz çok geniş bir coğrafya olduğundan özel arabanız olması çok daha iyi olur. Nevşehir’de ilçeler birbirine yakın olsa da ulaşım oldukça zor. Nevşehir’de rahatça gezmek istiyorsanız bizim tavsiyemiz buraya ya özel araçla gelmeniz ya da araç kiralamanız olur. Araç kiralamak sizin için daha rahat olacaktır. Nevşehir Havalimanı şubemizden araç kiralama hizmetini değerlendirebilirsiniz. Uçak iniş saatinize göre yapacağınız araç kiralama rezervasyonu ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nevşehir’de Gezilecek Yerler

Pembe Vadi’de yer alan üç peribacası Nevşehir’in olmazsa olmazıdır. Ayrıca Temenni Tepesi’nde Osmanlı döneminden kalma iki önemli mezar bulunuyor. Göz kamaştıran manzarası ile beraber 

Üç Güzeller: Nevşehir’in simgesi olan Üç Güzeller iki büyük, bir de küçük peribacasından oluşmakta. Doğal koşullar ile oluşmuştur. Turistlerin araba kiralıyarak uğrak noktası haline gelmiş muhteşem ötesi bir yer.

Kızılçukur Vadi: Farklı boyutlarda oluşan peribacaları ile dikkat çekmekte. Binlerce yıl önce keşişlerin yaşadığı Üzümlü Kilise en önemlisidir. Günbatımında eşsiz bir manzaraya sahiptir. 

Uçhisar Kalesi: Nevşehir’in en turistik bölgelerinden biri. Yüksekliği 100 metreyi bulan Uçhisar Kalesi’nde çok sayıda sarnıç, mahzen, oda, sığınak, depo, ev var. Birbirine merdivenler, tüneller ve koridorlarla bağlanmış.  Manzara izlemek açısından da oldukça iyi bir seçenek. 

Ortahisar:  Ortahisar da Nevşehir’in ilgi çeken kasabalarından. Kasaba, peribacalarının içine kurulmuş. Burada, Etnografya Müzesi, Tavşanlı Kilise, Ortahisar Kilise ve Hallaç Dere Manastırı gibi birçok yapı bulunmakta.  Ortahisar Kalesi hem yerleşim hem de stratejik amaçlı kullanılmış ve MÖ 1500’lü yıllarda Hititler tarafından oyulduğu tahmin ediliyor. 

Nevşehir’in olmazsa olmazı balon turlarıdır. Tüm Nevşehir’i 1.500 metre yükseklikten izleyerek anın tadını çıkarabilirsiniz. Daha saymakla bitiremiyeceğimiz bu büzel şehrimizi kesinlikle görmeniz gereke bilir. Bu yüzden araç kiralama hizmetimizden yararlanarak nevşehir gezinizi daha fazla ertelemeyin.

 

Şehrin bu güzel ve tarihi yerlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Nissa Car Rental üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP