TRABZON ARAÇ KİRALAMA

TRABZON ARAÇ KİRALAMA

30.05.2021 00:22:38
TRABZON ARAÇ KİRALAMA

Trabzon için Şimdiden Aracınızı Kiralayın!

 

Şehir, 1461’e kadar 200’ü aşkın sene yaşayan Trabzon Rum İmparatorluğu’nun başkentliği yapmış. Tarihi açından oldukça değerli bir yer. Hele ki Sümela Manastırı’nı görünce insanın dili tutuluyor. İnsanlar el etmese, doğası da bir o kadar heybetli. Karlar altındaki Zigana’dan geçerken kalbi hızlanıveriyor, sonbahar renkleri insanı mest ediyor. O yüzden Trabzon keşkeler şehrimiz.

Trabzon’u gezerken altınızda araç olması şart çünkü gezilecek çok yer var ama Atatürk Köşkü ve Sümela Manastırı gibi ikonik yerler birbirinden uzakta kalıyor. Ayrıca Karadeniz’in dağlık coğrafyasını da hesaba katmalısınız. O nedenle de ya kendi aracınızla gelmeyecekseniz havalimanından araç kiralamanızı tavsiye ederiz. 
 

Trabzon Havalimanı şubemizden araç kiralama hizmetini değerlendirebilirsiniz. Uçak iniş saatinize göre yapacağınız araç rezervasyonu ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.


Atatürk Köşkü, Trabzon Müzesi ( Kostaki Konağı ), Ayasofya Müzesi, Trabzon Kalesi, Tarihi Bakırcılar Çarşısı, Sümela Manastırı, Uzungöl, Kayabaşı Tabiat Parkı, Şahinkaya, Nayino Dağ Evi, Çal Mağarası’nı ziyaret edebilirsiniz.

 

Şehrin bu güzel ve tarihi yerlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Nissa Car Rental üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

BİZİMLE BÜYÜMEYE NE DERSİNİZ?

Partnerlik başvurusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıcalıklı fiyatlar ve fırsatlar için abone olun!

  • E-posta abonelerine özel fırsatlar
  • Gelen kutunuzu açın ve tasarruf edin
  • Hiçbir fırsatı kaçırmayın

Aklınız kalmasın! Nissacarrental.com’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL ile Güvence altındasınız. Ödeme yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

GİRİŞ YAP